Замовити послугу

Викачка вигрібних ям в Києві та по області

За допомогою високотехнологічної техніки різного об’єму (5, 6, 7, 10, 13, 15 м.куб.), компанія БудСпецАвто надає наступні послуги з викачування вигрібних ям:

Ціна на викачку вигрібної ями від 1300 грн.
Очищення складних мулових відкладень з дна ями потужним мулососом від 2000 грн (чистка ями від донного замулення + викачка рідких побутових відходів - РПВ)

Викачка вигрібної ями — ціна послуги

Об'єм
Вартість
Заказ послуги
Вигрібна яма 5 м.куб.
1300 грн * 1450 грн * 1600 грн *

Замовте дзвінок

Вигрібна яма 6 м.куб.
1500 грн * 1750 грн * 1900 грн *

Замовте дзвінок

Вигрібна яма 7 м.куб.
1750 грн * 2000 грн * 2100 грн *

Замовте дзвінок

Вигрібная яма 10 м.куб.
2300 грн * 2700 грн * 2900 грн *

Замовте дзвінок

Вигрібна яма 13 м.куб.
2900 грн * 3250 грн * 3700 грн *

Замовте дзвінок

Вигрібна яма 15 м.куб.
3250 грн * 3600 грн * 4200 грн *

Замовте дзвінок

Населені пункти
Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Білогородка, Горбовичі, Петрушки, Вишневе, Коцюбинське
Боярка, Нове, Крюківщина, Малютінка, Забір'є, Берківці, Чайка, Гатне, Юрівка, Чабани, Віта-Поштова, Тарасівка, Риб Госп
Подільський, Голосіївський, Солом'янський, Троєщина, Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Сади Оболонь, Осокорки, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Чорнобилець, Круглик, Хотів, Ірпінь, Буча, Гостомель, Пуща-Водиця
 
 
Тарифи додаткових послуг:
Подача авто по Київській області
від 5 до 7 м.куб. +90 грн * / км
від 10 до 15 м.куб. +110 грн * / км
Вартість подовження рукава(шланга) **
До 30 метрів +70 грн * / кожні 5 метрів
Більше 30 метрів (до 100 м) +100 грн * / кожні 5 метрів
** Стандартний рукав (шланг) асенізатора 10 метрів входить у вартість. Додаткоий рукав сплачується відповідно вказаного тарифу.
* Вартість послуг вказана без ПДВ для юр.осіб..

Великий вибір асенізаторської техніки і спеціального обладнання, що входить в комплект, дозволяє якісно і швидко прочистити каналізацію, викачати яму і провести прочищення труб навіть в самих важкодоступних місцях. А найголовніше, що всі послуги компанії БудСпецАвто є максимально вигідними для клієнтів. Сотні наших клієнтів вже змогли оцінити переваги співпраці з нашою компанією саме завдяки високій якості сервісу, який досягається завдяки неухильному слідування наступним принципам:

 

Асенізатор великого обємуФахівці компанії можуть впоратися з найскладнішими завданнями і прийняти комплексне рішення, яке буде відповідати всім побажанням замовника і вимогам техніки безпеки, екологічності тощо.

Позбутися від усіх видів рідких побутових відходів, які, як правило, зливаються в вигрібну яму, ви зможете швидко і якісно, якщо вирішите замовити викачування ями в нашій компанії. Великий штат досвідчених фахівців, один з найбільших автопарків серед конкурентів і якісне обслуговування - ось ті кити, на яких будується робота нашої компанії.

Викачка вигрібних ям - це трудомісткий процес, який вимагає наявності потужної техніки і певної вправності працівника, для того щоб ви залишилися задоволені якістю виконаної роботи. Тому не користуйтеся послугами сумнівних фірм, а замовляйте асенізатор у великих постачальників послуг. Так, якщо вам потрібно викачати яму, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами і наш менеджер проконсультує вас по вартості послуги і прийме заявку на виклик асенізатора на зручний для вас час. У разі необхідності терміново викликати асенізатор - ви також можете розраховувати на нашу компанію, так як протягом дня по Києву і області їздить безліч наших авто, обов'язково хто-небудь виявиться у вашому районі і зможе зробити термінове викачування вигрібної ями.

У перелік послуг асенізації нашої компанії входять такі пропозиції:

Переваги співпраці саме з нашою компанією:

Крім викачування вигрібних ям, наша компанія надає також послуги мулососа

Викликати мулосос БудспецавтоМулосос - це сучасна високотехнологічна машина, яка складається з цистерни з потужним вакуумним насосом, стрілою, що висмоктує мул. Все це встановлено на колісну базу спец.автомобіля. Крім того, мулосмок оснащений гідравлічною, пневматичною  і електричною системою для виконання інших завдань, які можуть виникнути при виконанні робіт.

За допомогою мулососа можна виконувати наступні роботи:

Багато організацій, що використовують у своїй роботі різноманітні механізми, водонасосні станції, системи очищення води і т.д., потребують регулярного очищення труб і внутрішніх поверхонь механізмів і фільтрів від мулу.

Фільтри септиків і насосів, труби і ємності часто замулюються і необхідно вчасно проводити викачування мулу, так як це може привести до аварійної ситуації і виходу з ладу дорогих механізмів.

Викачка туалетів і очищення септиків

Мало який заміський будинок може бути оснащений системою централізованої каналізації, так як зазвичай такі маєтки знаходяться на віддалі від міських каналізаційних магістралей та організацію збору та утилізації побутових відходів господарі беруть на себе. Все ще досить часто зустрічаються звичайні вигрібні ями, в які просто зливають всі відходи, і в міру наповнення ями, викликають асенізатор щоб викачати вигрібну яму. У такій системі автономної каналізації немає ніяких особливостей, крім того, що необхідно вчасно викачувати яму і обробляти її спеціальними бактеріальними препаратами, щоб не розвивалися хвороботворні бактерії.

Сучасний септик та його викачкаУ сучасних будинках встановлюється дещо інша система каналізації - Септик - це практично повністю автономна система збору, фільтрації нечистот. Септик складається з декількох відсіків, в яких відбуваються різні процеси відстоювання і фільтрації відходів, після чого відфільтрована вода йде в грунт, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу, а ось залишки у вигляді мулу необхідно відкачувати і очищати септик. Звичайно, така система вимагає очищення набагато рідше, ніж викачка вигрібної ями, тобто є більш економічною і екологічною.

Очищення каналізаційних колодязів і зливостоків (ливньовок)

Під час аварійних ситуацій, а також при поганому відводі зливових вод часто трапляється затоплення каналізаційних колодязів, а також різних підвалів, погребів і т.д. Звичайно ж, в такій ситуації без потужної машини відкачати воду не вийде. У цій ситуації необхідно викликати асенізатор для швидкого та безпроблемного вирішення цієї проблеми. Потужний Ваккумний насос мулосмока або асенізатора в лічені хвилини відкачає всю воду, що затопила ваш підвал або колодязь.

Очищення від піску фільтрів на автомийці

Для того щоб разом з водою в каналізацію не йшли залишки нафтопродуктів, пісок, жири та інші речовини, на автомийках встановлюються спеціальні піскоуловлювачі - це фільтри відмінно справляються зі своїм завданням і бережуть навколишнє середовище від забруднення, але також потребують очищення.

За допомогою асенізаторської машини або мулососа відкачується весь пісок, жир і інші залишки життєдіяльності автомобілів, крім того проводиться механічне очищення всіх поверхонь, решіток і т.д. для того щоб всі відходи з автомийки відповідали вимогам санстанції. За схожим принципом відбувається і очищення жироуловлювачів на підприємствах.

Якщо вам необхідно виконати будь-які роботи з викачування вигрібних ям, відкачування ЖБО або інших видів відходів, очищення колодязя, відкачати воду з погреба і багато іншого - звертайтеся до наших фахівців і вам більше не доведеться шукати компанію з викачування ям, адже нашими послугами ви залишитеся задоволені на 100%.

Відкачування ЖБО (рідких побутових відходів)

Відкачування ЖБО асенізаторомУ процесі життя людини і функціонування приватного будинку утворюються відходи, які ніяк і ніде не можна застосувати в подальшому, тому перед користувачами автономної каналізації регулярно стає питання викачування і утилізації рідких побутових відходів.

Відкачування і вивезення ЖБО вимагає спеціальної техніки, адже власними силами тут не впоратися ніяк. Тому на ділянках, як правило, споруджуються вигрібні ями і септики, які потрібно регулярно викачувати і очищати. Компанія БудСпецАвто надає комплекс послуг по відкачці вигрібних ям і очищення септиків з дотриманням всіх норм і правил утилізації відходів.

Вся техніка працює таким чином, щоб звести до мінімуму контакт людини з нечистотами, швидко і якісно очищає і вивозить відходи до місця утилізації.

БудСпецАвто

Виготовлення асенізаторних та мулососних бочок, асенізаційних спецавтомобілів, автоцистерн на замовлення. Будь-яка конфігурація, найкраще гідравлічне обладнання.

Викачування вигрібних ям
Прочищення труб каналізації
Доставка технічної води
Послуги асенізації надаємо по Києву і області

Адреса

БудСпецАвто
Україна, Київ, с. Святопетровське, вул. Господарська, 1
Працюємо: 9:00-18:00, Без вихідних
Виготовлення асенізаторних бочок, Виготовлення мулососних бочок, Виробництво бочок
+38 (067) 829-12-89