Замовити послугу

Доставка технічної води водовозом в Києві та по області

Наша компанія здійснює доставку води в будь-яких обсягах для забезпечення всіх потреб підприємств. Варто зазначити, що технічна вода - це вода не питної якості, а в інших параметрах відповідає всім стандартам і санітарним нормам. Тобто технічна вода, доставка якої здійснюється нашою службою, це чиста вода, придатна для всіх потреб крім приготування їжі і пиття.

Технічна вода для невеличких штучних озерБезліч підприємств постійно потребує води для забезпечення коректної роботи агрегатів, механізмів і т.д. Часто, коли об'єкт знаходиться у видаленні від міської системи водопостачання, а власним водопроводом компанія не забезпечена або він знаходиться в стадії будівництва, стає актуальною послуга доставка технічної води.

Технічна вода необхідна як в побутових, так і в промислових цілях:

   

На підприємствах:

   

Доставка технічної води водовозомМи здійснюємо доставку технічної кондиційованої води взятої з мережі міського водопроводу. Вода відповідає ГОСТу і всім санітарним нормам, вода відмінної якості і підходить для всіх видів робіт, тому ви можете сміливо замовляти водовоз і очікувати необхідний обсяг якісної технічної води в обумовлений термін без затримок і інших проблем. Автопарк нашої компанії дозволяє здійснювати доставку технічної води будь-яких обсягів і точно в строк.

 Технічна вода має таку ж широку сферу застосування, як і питна вода, доставка якої також користується попитом у споживачів. Скрізь, де не потрібно приготування їжі, миття посуду і проведення гігієнічних процедур, відмінно підійде технічна вода. Наша компанія доставить технічну воду, як в приватні, так і державні установи. Ми також пропонуємо клієнтам укласти договір на регулярні поставки технічної води для безперебійної роботи вашого підприємства і забезпечення всіх потреб.

Не завжди підприємство може побудувати власну систему водопостачання, так як це пов'язано з паперовою тяганиною і бюрократичною тяганиною. Тому доцільно замовити доставку технічної води у нас, і ви завжди будете забезпечені необхідною кількістю якісної технічної води.

БудСпецАвто

Виготовлення асенізаторних та мулососних бочок, асенізаційних спецавтомобілів, автоцистерн на замовлення. Будь-яка конфігурація, найкраще гідравлічне обладнання.

Викачування вигрібних ям
Прочищення труб каналізації
Доставка технічної води
Послуги асенізації надаємо по Києву і області

Адреса

БудСпецАвто
Україна, Київ, с. Святопетровське, вул. Господарська, 1
Працюємо: 9:00-18:00, Без вихідних
Виготовлення асенізаторних бочок, Виготовлення мулососних бочок, Виробництво бочок
+38 (067) 829-12-89