Замовити послугу

Прочищення каналізації механічним та гідродинамічним способом

Фахівці компанії БудСпецАвто прибудуть до вас по першому ж дзвінку, проведуть дослідження каналізаційної системи і, в залежності від причини виникнення засмічення, проведуть прочищення каналізації:

Основним напрямком діяльності компанії БудСпецАвто є прочищення каналізації і систем водовідведення на підприємствах в приватних і багатоквартирних будинках Києва і Київської області. Сьогодні досить часто трапляються ситуації, коли потрібно швидко і якісно чистити каналізацію, так як засмічення не просто доставляє незручності, а й може загрожувати екологічній безпеці вдома.

Давайте розберемося в причинах засмічення труб.

В першу чергу засмічуються невдало прокладені каналізаційні системи, які виконані з великою кількістю поворотів. Напівтвердим відходам важко проходити такий звивистий шлях, і вони часто застряють саме в кутах.

Наступне місце з лідерства засмічень займають занадто тонкі і старі труби, в яких з часом заростає внутрішній просвіт і рідина йде все повільніше, а незабаром і зовсім перестає проходити.

Часто засмічення, що вимагають прочищення каналізації, виникають через неправильну експлуатацію системи. Навіть якщо труби досить широкі і система каналізації нова, то викидати в стік тверді побутові відходи, ганчірки і т.д. неприпустимо, адже саме такі предмети часто витягують фахівці під час очищення каналізації.

Високоякісні установки для прочистки каналізаційних трубЗ усього вищесказаного випливає, що таке благо цивілізації, як каналізація - досить ніжна конструкція і може засмітитися від недбалої експлуатації. Тому не викидайте предмети, які можуть застопорити прохід рідин, своєчасно виконуйте профілактичне прочищення, щоб на внутрішніх стінках труб не накопичувалися жирові і інші відкладення, які звужують просвіт труби. А якщо ви помітили що стік води сповільнився, то не відкладайте виклик фахівців, адже засмічення не тільки доставляє незручності від неможливості використовувати каналізацію, а й може стати причиною прориву труби, що спричинить за собою набагато більші витрати, ніж просте прочищення каналізаційної системи.

Фахівці компанії БудСпецАвто використовують високоякісну техніку для швидкого і якісного усунення засмічень різного походження. Це гідродинамічний спосіб і механічний спосіб прочищення за допомогою агрегатів для дроблення і вилучення твердих засмічень і т.д.

Гідродинамічне прочищення

 Гідродинамічне прочищенняКомпанія БудСпецАвто позбавить вас від проблем з каналізацією! На сьогоднішній день послуги асенізатора досить затребувані організаціями з власною системою відстійників, септиків трубопроводів і т.д., а також жителями багатоквартирних та приватних будинків в Києві і області.

У чому переваги гідродинамічного способу прочищення труб?

 

Звичайно, цей спосіб не можна назвати універсальним адже, все-таки він не справляється з усіма можливими забрудненнями труб, але з найпоширенішими проблемами каналізації типу  жирові відкладення і пісок, гідродинамічна установка справляється на 100%.
Установка складається з електродвигуна, шлангу високого тиску, помпи і форсунки. За рахунок такої будови, помпа створює необхідний тиск в шлангу, і вода виривається з великою швидкістю і змиває все на своєму шляху.

За допомогою гідродинамічної установки ми виконуємо комплексну очистку внутрішніх та зовнішніх систем каналізації.

Ідеально, проводити профілактичне прочищення труб каналізації хоча б 1 раз на рік, щоб запобігти аварійній ситуації, коли труби закупорюються наростаючими зсередини відкладеннями і вода і стоки не можуть йти. Аварійна ситуація може призвести до порушення санітарно-епідеміологічної обстановки в будинку і навколишньої місцевості.

Механічне прочищення - аварійне обслуговування

 

Механічне прочищення - наша установкаКожен, хто є власником приватного будинку або підприємства з автономною системою каналізації знає, що клопоти з обслуговування всіх інженерних систем не закінчуються ніколи, вони постійно потребують догляду, ремонту, прочищення і т.д. Але система каналізації є, мабуть, однією з найважливіших систем будівлі, де живуть або працюють люди і неправильна робота каналізації може сильно погіршити якість життя і навіть загрожувати санітарно-епідеміологічному благополуччю.

Компанія БудСпецАвто виконує прочищення каналізації гідродинамічним і механічним способом. Гідродинамічне очищення дозволяє прочистити трубу від м'яких побутових забруднень, жирових відкладень на внутрішньому просвіті труби і піску, але ось від твердих засмічень можна позбутися тільки механічним способом.

Фахівці компанії БудСпецАвто швидко позбавлять вас від проблем з каналізацією, прочистять трубу, і максимум через годину, система буде працювати, як нова. Для швидкої і ефективної роботи використовується потужний електромеханічний апарат для прочищення зовнішніх і внутрішніх систем каналізації.

Насадки для механічного руйнування засміченьАгрегат, механічним шляхом, руйнує засмічення будь-якої твердості в трубі діаметром від 20 до 600мм. Якщо засмічення трапилось в довгій трубі далеко від місця входу, застосовується електричний йорж, який обертальними рухами дробить і видаляє засмічення. Також, в трубу подається невелика кількість води для легкості прочищення і швидкості видалення бруду.

Для жителів заміських будинків є маленька порада, як змусити труби максимально самоочищатися - для цього, ще під час закладки каналізації, труби потрібно укладати під нахилом. Таким чином, всі тверді тіла, що потрапили в стік, можуть самостійно вийти разом з напором води. В такому випадку, вдаватися до послуг прочищення труб каналізації вам потрібно буде дуже рідко і виключно в профілактичних цілях.

БудСпецАвто

Виготовлення асенізаторних та мулососних бочок, асенізаційних спецавтомобілів, автоцистерн на замовлення. Будь-яка конфігурація, найкраще гідравлічне обладнання.

Викачування вигрібних ям
Прочищення труб каналізації
Доставка технічної води
Послуги асенізації надаємо по Києву і області

Адреса

БудСпецАвто
Україна, Київ, с. Святопетровське, вул. Господарська, 1
Працюємо: 9:00-18:00, Без вихідних
Виготовлення асенізаторних бочок, Виготовлення мулососних бочок, Виробництво бочок
+38 (067) 829-12-89